התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        מה אומרים חז"ל על גמל בחלום?

        ?הרב אני חלמתי על גמל אתה יכול להגיד לי מה זה אומר

                 תשובה:
        רוב בעלי החיים טובים לחלום אותם , למעט מספר בודד של בעלי חיים שאם חלם אותם האדם סימן רע לו, אבל גמל זה סימן טוב , משום שגמל מעיד על שפע ועושר. אולם כדי לזכות בעושר גשמי ורוחני (בעיקר רוחני) את צריכה ללכת בצניעות , רק כך תזכי לחכמה נפלאה ולעושר רוחני , שנאמר: "ואת צנועים חכמה" (משלי יא',ב') עושר רוחני מוביל לעושר גשמי , כפי שאירע לשלמה המלך , בנוסף ראיתי פירוש אחר שהרואה גמל בחלום יודה מאוד לאל יתברך שניצל מגזירה קשה (וי"א מגזירת מוות) אם הגמל בעט בו סימן טוב לו שיתבשר בשורות טובות, אם רכב על הגמל ונפל ממנו יבקש רחמים כי ח"ו עשוי לבוא לידי חולי, אם ראה מספר רב של גמלים סימן לא טוב הוא, אם משך אחד מהם יתגבר מזלו לטובה. בכל מקרה, תתני 3 פרוטות לצדקה ואל תחששי משום דבר , ה' יברך את עמו בשלום , אני כן יכול להציע לך לקרוא כל יום פרק תהילים להצלחתך באתר , כך בע"ה תזכי להינצל מגזירות רעות , יש לנו תהילים מחולק באתר , כל מי שנכנס למדור התהילים בוחר פרק וקורא אותו וכך אנחנו מסיימים כל יום בערך שלושה ספרי תהילים , את מוזמנת להיכנס למדור התהילים "מרכז התהילים באורלנוער" ולקרוא פרק אחד , לאחר שתסיימי את קריאת הפרק תכתבי לנו את שמך בהקדשות שמופיעות במדור התהילים וזכות דוד המלך עליו השלום תעמוד לך ותזכי להינצל מכל גזירה קשה ורעה ומן החולי בע"ה, בשורות טובות תזכי למצוות.

        תגיות:
        גמל בחלוםהרואה גמלבעלי חייםחוליעושרגזירה רעהתהיליםדוד המלך

        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים