התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        אני לא מצליחה לשלוט בעצמי ואני כל הזמן נופלת !

        מספר סידורי: 121110
        שאלה:
        שלום כבוד הרב !
        אני חוזרת בתשובה, לפעמים אני נמצאת בעליה וממש מתחזקת ולפעמים הירידה מגיעה משום מקום ופשוט כרגע אני מרגישה שאני רק יורדת ברוחניות וזה פשוט בלתי נשלט .
        חברות שלי חלקן מתחזקות ממש וחלק חילוניות ואני מרגישה שאני לבד בתהליך הזה!! מצד אחד אני רוצה לחזור לאיך שהייתי אבל ממש ממש קשה לי ואני מאד מתוסכלת , כאילו נלקחו ממני הכוחות שהיו לי פעם, כבר אין לי כוחות.. מה לעשות ? תודה רבה:)


        תשובה:
        אחותי היקרה , לעניו"ד משני הצדדים את רוצה לחזור לאיך שהיית לפני שחזרת, מי לא רוצה לעשות חיים? מי לא רוצה לבלות? מי לא רוצה לראות סרטים? מי לא רוצה לרקוד ריקודים מעורבים? מי לא רוצה לחלל שבת?

        למה חזרת בתשובה?
        א. כי את מבינה שלא באת לעולם הזה כדי לבלות ולעשות חיים.
        ב. באת לעולם הזה כדי לתקן לא כדי לחיות בריקנות ונהנתנות.
        ג. ההתנהגות שלך בעולם הזה תקבע איך יראה העולם הבא שלך.
        ד. מי שרודף אחר תאוותיו , שלא יתפלא אם יהיה לו בן זוג תאוותן.
        ה. בן זוג תאוותן בוגד בבת הזוג שלו במחשבה דיבור או מעשה.
        ו. עולם השקר והתענוגות , לא יכול להציע לך סיפוק אמיתי בחיים.
        ז. בנערות העולם מתוק , הכל מותר , אחרי החתונה יש מחיר לבגידות.

        למה אין לי כוחות?
        הרבה פעמים אנחנו מבזבזים את כל הכוחות והאהבות שלנו על שטויות והבלים ולא נשאר לנו כח להעניק אהבה לדברים החשובים באמת בחיים. תכניסי לך טוב טוב לראש: "מי שחזק באהבת ה' שלו , מבין שכל שאר האהבות (כסף , אוכל , זוגיות)
        הם חיקוי עלוב לאהבה האמיתית , שהיא אהבת ה'. " כשתתחזקי באהבת ה' שלך אין לי ספק שתצליחי להסתכל סביבך ולרחם על כל אותם יהודים מסכנים שנמצאים בגלות , גלות הדעת , מי שלא מחובר לה' מפסיד את התיקון שלו , מפספס את הצ'אנס שלו לחכמה אמיתית , דעת דקדושה , מי שזכה להבין את הסוד העצום הזה , לא נופל לייאוש , עצבות ודכדוך , כי הוא מבין שכל הירידות שלו והנפילות שלו הם פשוט ניסיונות לא מוצלחים שעשויים להוביל אותו בסופו של דבר לדרך המלך. בחינת: "כל ירידה היא לצורך עליה" אם תרצי להבין ממש איך עובדים את ה' ומה עלינו לעשות כדי להתאהב בה' צפי בקטעים הבאים:

        הדרך לפסגת האהבה רצופה בטיפוסים של אכזבה.
        א. המדריך לאהבה,הגיע הזמן להפסיק לצרוך חיקויים ולהתחיל להתאהב באמת
        ב. כשאין באדם דעת דקדושה , הוא מפסיד את התיקון שלו בעולם הזה - צפו.
        ג. אי אפשר להתאהב בשניה אחת , צריך לבנות אהבה בצורה נכונה - לחצו כאן.

        כדי לזכות לתיקון טוב , צריך מכונאי צמוד.
        החיים רצופים בעליות ומורדות , אנחנו לא מלאכים , יש לנו עוד דרך ארוכה בעבודה שלנו על המידות , לפעמים אנחנו מתעקשים , לפעמים כועסים , לפעמים מתאווים ולפעמים לא מכבדים את ההורים , לפעמים מתגאים ולפעמים סתם אין חשק , למה? כי אנחנו בני אדם ואנחנו בעולם של תיקון , כל יום אנחנו מתמודדים עם ניסיונות חדשים , כדי להצליח לשרוד את המציאות הלא פשוטה שנקראת "עולם התיקון" אנחנו צריכים מכונאי צמוד. רב ירא שמים שבקיא בנבכי הנפש , רב שיודע ממה להזהיר אותנו ובמה לחזק אותנו. 

        יש לי רב ולמרות הכל אני נופלת.
        רב יכול בהחלט לעזור אבל כדי להצליח באמת , צריך להיות מחוברים לקהילה , בלי קהילה זה ממש קשה , במיוחד לבעלי תשובה , ויותר מכל לבעלי תשובה נשואים , תחשבו על זה , הולכים לבית של אבא ואמא (שלא שומרים תורה ומצוות) מבלים , נהנים , רואים טלוויזיה , שומעים מלא שירים , כולם שמחים (שמחה מדומה) ואח"כ חוזרים לבית (לכלא) אין טלוויזיה , אין אינטרנט , שומרים שבת , אסור לטלטל , אסור , אסור , אסור... איך אפשר לחיות ככה? התשובה פשוטה: "קהילה" , כשיש קהילה , הקהילה עוזרת לאדם להבין שהכל בחוץ זה שקר אחד גדול , בזבוז זמן אחד גדול , הנאה שקרית , תענוג שהמחיר שלו יקר מאוד , תאווה שרק אהבה אמיתית יכולה לכבות. אהבת ה' שעליה נאמר: "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה".

        הכל תלוי במנהיגים - כשהראש טוב הכל טוב , כשהראש פגום הכל פגום.  
        לכל אורך ההסטוריה , המנהיגים של עם ישראל היו מוכנים למסור נפשם על עם ישראל , היום המנהיגים מוכנים למסור נפשם של כלל ישראל על הכסא שלהם.
        המנהיגים האמיתיים של עם ישראל , הם גדולי הדור , שמוסרים את נפשם על לימוד התורה וממיתים את עצמם באוהלה של תורה ומורים לנו את הדרך בה נלך. מי שרוצה להצליח להחזיק מעמד , שיהיה חלק מקהילה , חלק מקבוצה , ושתמיד יהיה בקשר עם דעת תורה. עד שתמצאו קהילה טובה ורב טוב , אנחנו כאן כדי לעזור. קהילת אורלנוער היא קהילה שנבנתה כדי לסייע לנערי ישראל בארץ ובגולה , אנחנו כאן כדי לתת לכם "דעת דקדושה" , כדי לחבר אתכם לרבנים צדיקים באמת. מדי חודש אנחנו הולכים לגדולי ישראל כדי לקבל ברכות. אולם , היות ואין אנו יודעים באמת מי נקרא צדיק ומי רק מתחפש לצדיק , אנחנו נוסעים לקברות צדיקים כדי להתפלל עליכם אצל צדיקים שאין ספק בקדושתם ובעוצמתם וגדולים צדיקים במיתתם יותר מאשר בחייהם , אנחנו לוקחים את כל השמות שלכם והקבלות שקיבלתם במדור ביקשת קיבלת ומתחננים לפני הצדיק שימליץ עליכם ועלינו טוב מלפני אבינו שבשמים. צדיקי אמת הם אלה שפועלים ישועות , הם אלה שיודעים באמת איך להתפלל עלינו ועל כלל ישראל , בזכותם נזכה בקרוב לגאולה ברחמים

        לסיכום: אין שום סיכוי להצליח לשרוד בעולם השקר לבד ! חייבים להיות קשורים לקהילה , לקבוצה , חייבים ללמוד מרב טוב , שמשמש דוגמא אישית טובה , רב שמרגישים שאכפת לו באמת , שלא עושה את מה שהוא עושה כדי לקבל כבוד ו\או פרסום , רב שבאמת דואג לתלמידים שלו , רב שנותן כלים ועצות ולא רק מדבר , החכמה היא לתת לנוער כלים , לעזור להם להבין שקהילה היא הכלי הנפלא ביותר להינצל מעולם השקר , מעולם שבו מי שמכתיב את כללי ההתנהגות היא התשקורת.

        * צירפתי לך 5 קטעים שאם תראי אותם מתחילה ועד סוף , אני מבטיח לך שיצר הרע לא יצליח לגרום לך ליפול בקלות , תהיה לו עבודה ממש קשה , צפייה נעימה.


        .
        תגיות:
        נופלת ועולה יורדת ברוחניות צדיקי אמת דעת דקדושה נופלת חברות שלי חילוניות מתוסכלת אין לי כוחות
        חדשות אורלנוער
        • שובבים
         ביום שלישי הקרוב יד אדר תתקיים סעודת פורים באולמי ויגו הקהל מוזמן
        • שיעורי הרבנית
         שיעורי הרבנית מיטל מתקיימים בימי ראשון בבית הכנסת תפארת אחים. בימי שני בבית ספר אור לציון בשעה 20:30 לבנות בלבד בימי שני מתקיימים השיעורים בבית ספר אור לציון, חנייה בשפע
        • שיעורים קרובים
         בימי שלישי וחמישי בבית כנסת תפארת אחים רחוב שדרות מנחם רפאל 1 בשעה 21:00 קבלת קהל החל משעה 20:00 בתיאום מראש בווטסאפ: 0504106657 באותו יום.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלחו הודעה למספר: 0504106657 עם השם שלכם ובקשו להצטרף
        • מעוניינים להפיץ?
         כל מי שמעוניין לעזור בהפצה של סרטונים או בעריכה של סרטונים שיצור איתנו קשר ונשלב אותו במפעל זיכוי הרבים.
        • שיחה עם הרב
         קבלת קהל בימי שלישי וחמישי בין השעות 20:00 ל-21:00
        • שיעורי הרב
         ימי שלישי - ליקוטי מוהר"ן + המורי ימי חמישי - תניא + בן איש חי

        מדור פרסומי

        זמני היום

        סקר