התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        איך אפשר לדעת מה התיקון שלי?

        מספר סידורי: 36930
        שאלה:
        רביד לפי מה בודקים מה התיקון שלי אם מצאתי בספר הזוהר את הפרשה שלי,את המברך והכל ,, לפייי איזה משפט אני הולכת לאיזה אות ללכת במשפט? תכוון אותי בבבקשה אני סקרניתתתתתתתתת חחחחחחחחחח


        תשובה:
        קודם כל זה לא בספר הזוהר, זה בפרשה שבה נולדת בחמשת חומשי התורה בכלל, אם נולדת ביום שלישי אז תפתחי במברך שלישי של אותה פרשה משהו כזה,אם נולדת בבוקר תנסי למצוא רמזים בתחילת המברך, אם נולדת בצהרים באמצע המברך או נולדת בערב בסופו, נסי לראות איך את מגלה את הרמז בקטע, יכול להיות שזה יהיה פשוט ויכול להיות שזה יהיה ממש קשה. אל תחשבי שמוצאים את העניין בקלות, הגאון מוילנא אמר שזה שם, אבל כדי להבין מה בדיוק התיקון צריך להיות גאון מוילנא חחח לי במקרה יצא בפרשה של ויקהל (להקהיל את עם ישראל) אז מצאתי מיד את הקשר חח אבל זה לא תמיד קל. בהצלחה. (אם את רוצה לדעת בדיוק מה התיקון שלך, תעשי את רצון ה' ומשמים ידאגו שבזכות קיום המצוות שלך וההשתדלות את תבצעי את התיקון שלך על הצד הטוב ביותר) התיקון שלנו הוא לקיים תורה ומצוות זה הכל !!! לא צריך לחפש מיסטיקה ואסטרולוגיה, למרות שזה מעניין מאוד, מי ששומר תורה לא ידע דבר רע.

        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים