התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        יש לי קעקוע ברגל ולא נעים לי מותר ללבוש גינס במקום חצאית?

        מספר סידורי: 66534
        שאלה:
        שלום:) אני מתחזקת כבר כמעט שנה מבית חילוני.. יש לי 2 דברים שמאוד קשה לי איתם וזה החבר'ה והקעקוע שעשיתי לפני שהתחזקתי:( מאז שהתחלתי ללכת בצניעות ולשמור שבת חברות שלי אחרי כמה זמן התחילו לזרוק לי כל מיני דברים כמו "עשו לך שטיפת מוח את צריכה טיפול" וכו'... זה התחיל כשהתחלתי לפרסם דברי חיזוק בפייסבוק יש כאלה שאפילו מחקו אותי לא יכלו לסבול את זה וזה פשוט מדכא אותי לא יודעת מה לעשות:( בקשר לקעקוע ברגל אני רוצה לכסות אותו זה בסדר אם אני ילך עם מכנס? כשאני שמה חצאית ורואים אותו ואני לא מרגישה בנוח ?


        תשובה:
        בנוגע לחברות שאומרות לך שעשו לך שטיפת מוח , תגידי להם שזה לא מדוייק, עשו לך השתלת מוח ! עכשיו אולי חברות שלך צוחקות עליך כי בנערות הן באמת נהנות ומבלות אבל בעוד כמה שנים כשאת תתחתני עם בעל ירא שמים ויהיו לך ילדים צדיקים והן ימשיכו לרקוד במסיבות חוף ויעברו מיד ליד, מחבר לחבר, מגבר לגבר ויתחתנו מאוחר תאמיני לי שאת תגידי בלבך: "וואי איזה מזל שלא נשברתי ונשארתי איתן" , תני להן לצחוק, הזמן יעשה את שלו, "צוחק מי שצוחק אחרון" בזמן שאת תלמדי על שלום בית וזוגיות , תלמדי מושגים ביהדות וחכמה אדירה ללמד את צאצאיך , מה הן יעשו? ימשיכו לצאת עם גברים ולבזבז זמן יקר בשטויות הנאות תאוות בילוי והתבלות !
        לקריאת תגובות שקשורות לחברות שלך לחצי כאן: "חברות שלי כל הזמן לועגות לי"

        בנוגע לקעקוע היום אפשר להסיר את הקעקוע תמורת סכום סמלי ללא צלקת וללא כאבים. לקריאת תגובות נוספות בנושא קעקוע לחצי כאן: "קעקוע". בכל מקרה אין שום היתר ללבוש ג'ינס , ראוי שתלבשי חצאית ארוכה או חצאית 4\3 עם גרביים כהלכה.

        אגב בקרוב יעלה לאתר שיעור שמדבר על חלק מהדברים שהזכרת ונותן כח להתמודד אני מציע שתישארי מעודכנת ותחכי שהשיעור האחרון יעלה בקרוב בע"ה. ברוכה תהיי.

        תגיות:
        חברות שלי קעקוע קעקועים לעשות קעקוע חצאית מחקו אותי צחקו עלי יש לי קעקועלמחוק קעקועלהוריד קעקועקעקוע לדתייםהמלצות על קעקועשטיפת מוחקעקוע מצויירעשיית קעקועקעקוע ברגל
        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים