התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        הרב רביד ישיבת יודעי בינה בחדרה פשוט מעולה תודה על הכל

        מספר סידורי: 90584
        שאלה:
        הרב רביד היקר.. אנחנו מאוד מעריכים אותך על כל החיזוקים שנתת לנו, ושעזרת לנו להגיע לישיבת "יודעי בינה" עם הרב הקדוש הרב יניב עשורי הי"ו , צדיק עצום.. ביקרנו ישיבות, ועבדנו בישיבות, ועברנו שבתות בכל מיני מקומות אבל ישיבה כמו זאת עוד לא ראינו, איזה אשששש יש בכל אחד ואחד שם, איזה אש של התעוררות, איזה כיף, כל רגע במקום הזה זה גן עדן, לא תיארנו לעצמנו שקיים מקום כזה מדהים בעולם הזה, ואני לא מגזים, מי שהיה שם בטח מבין על מה אני מדבר, עברנו שם סה"כ שבת אחת וזהו התאהבנו במקום הזה, איזו שמחה, איזה מידות יש לאנשים שם, איך כל אחד אכפת לו קודם מהחבר שלו, איזו אהבת ישראל, תודה רבה לך על הכל רצינו שוב להכיר תודה, והאמת שאנחנו מאוד מצפים שתבוא לבקר אותנו כי לשיעורים שלך אנחנו כבר לא יכולים להגיע.. אז נשמח אם תיצור איתנו קשר בהקדם האפשרי, אנחנו מבינים שאתה עמוס ברוך ה' :) לכן אנחנו לא מתקשרים ומפריעים. תודה הרב רביד :)


        תשובה:
        שלום עליכם צדיקים , אני ממש שמח לשמוע שהשתלבתם יפה בישיבה , אני לא סתם ממליץ על ישיבות , ישיבת יודעי בינה מבחינתי היא אחת הישיבות הקדושות שיש בארץ , כל מי שהיה שם בשבת יודע במה מדובר !

        רב ירא שמים בתכלית , אברכים חייכנים חכמים ומקסימים , תלמידים נפלאים ואיכותיים והכי חשוב אמיתיים , כולם אוהבים שם את כולם , כולם עוזרים שם לכולם , יש שם אחווה ואחדות שאין בשום מקום אחר ! 

        בעבר הייתי מגיע לישיבה במשך שנתיים כמעט כל שבת שנייה מרוב שנהניתי שם , שוחחתי רבות עם הרב יניב שליט"א ומיד התחברתי לרב , לכן אני מעודד בני נוער רבים שרוצים לקנות את עולמם לעלות לישיבת יודעי בינה.

        בהזדמנות זו אמליץ לכל גולשי האתר לבוא לבקר שם שבת...
        התפילה מרגשת , סעודת שבת איכותית במקום מרווח ונעים , שירי שבת באווירה של בית , שיעור תורה אל תוך הלילה מפי הרה"ג יניב עשורי שליט"א , תפילה בבוקר ולימוד בחברותא , כיאה לבחורי ישיבה , לדעתי אחרי שבת אחת , החיים שלכם ישתנו ! לא כל אחד מתקבל לישיבה , הרב בוחר בקפידה את הבחורים אבל לכל אחד יש את הצ'אנס לנסות ולהגיע , הרב מחפש בחורים רציניים , בחורים שאינם רציניים לא יתקבלו מראש.

        מי שבאמת רוצה להתחזק ולהקים בית כשר ונאמן בישראל , מוזמן ליצור קשר ולבוא ללמוד תורה , לבנות לעצמו בסיס תורני אמיתי ולהתחיל דף חדש ונקי בחיים , לתשומת לבכם: "נפתחה ישיבה קטנה כך שגם בחורים צעירים יכולים להתקבל" הישיבה נמצאת בחדרה.

        נפתח סניף של ישיבת יודעי בינה גם ברחובות , כל מי שרוצה להגיע מוזמן ליצור קשר באמצעות הצור קשר ולתאם הגעה מראש , את הסניף ברחובות מנהל הרב יואב מזרחי שליט"א ומדי יום בבקרים אני מעביר שם שיעורים במשנה ברורה ובגמרא
        בין השעות 11:00 ל-13:00 , לבחורים יש דירה בקרבת מקום וניתן לרכוש שם עצמאות ויראת שמים , רגע לפני שמקימים בית בישראל.

        תגיות:
        יודעי בינה ישיבת יודעי בינה בינה לעיתים ישיבה מעולה גן עדן התעוררות שבת אחת
        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         חברים יקרים לאור המצב, כל השיעורים שמתקיימים, הם שיעורים אינטרנטיים. השיעורים יתקיימו בימי ראשון, שלישי וחמישי.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות שלחו הודעת צרף למספרים הבאים: בנים - 052-6002339 | בנות - 054-2366227 ובע"ה תקבלו מסרון יומי מחזק מהרב רביד.
        • מקדשים שם שמים
         כל ערב בשעה 20:00 בערב מפעילים את הרמקול ומשמיעים במרפסות מעמד קידוש שם שמים.
        • שיחה עם הרב
         חברים יקרים לאור המצב, בימים הקרובים לא תתקיים קבלת קהל של הרב, ונשמרתם מאוד לנפשותיכם.
        • משרד הבריאות
         חברים יקרים, הקפידו להישמע להוראות משרד הבריאות, הימנעו מהתקהלות, הקפידו לשמור מרחק ויהי רצון שנזכה כולנו לגאולה ברחמים בקרוב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים